SCENE

9. prosince 2011 v 14:53 | Karrwr |  Scene
SCENE je nejen módní styl, ale i styl myšlení. Co se týče toho myšlení, jsou to skrz nazkrz pozitivní lidé, kteří si nic moc neberou, alespoň pokud jde o různé posměšky a nadávky. Většina má spoustu přátel a ráda se mezi nimi předvádí.
Praví scene, myslím ti, kterým nejde jenom o natupírované vlasy, make-up a drahý hadry, se řídí STRAIGHT EDGE- nekouří, nepijou, nestřídají partnery jako ponožky a všeobecně se snaží nedělat hnusný věci, protože jsou znalí svých kvalit a tohle machříčkování prostě nepotřebují =P (Je jasný, že každý může ujet, jsme jenom lidi, že jo...)
Co se týče oblečení, nemají zábrany. Ví, co jim sluší a v čem se cítí dobře a nenechaj si do toho kecat. Často nosí upnuté džíny nebo legíny a dlouhá trička, Conversky, lodičky nebo tenisky, hlavně když to nemá nikdo z okolí :-) Navíc jim nezáleží na značce, podstatná je originalita, kterou si z New Yorkeru asi nedonesete. Třeba socond handy, tam se toho najde... (když hledáš) nebo hand made... =D Pokud je nějaký zvláštní znak, pak je to diamond, vyrobený z FIMO hmoty nebo korálků.
A jak je to s vlasy? Většina lidí si je barví na černo nebo na blond, červeno á... nebó... já nevím, mám dojem, že se to takhle střídá pořád, takže až se budete chtít nabarvit, vymyslete si nějakou originální barvu, nebo to nedělejte vůbec, protože to potom začne strašně pelichat a lámat se =/ Jo ale k těm vlasům: nosí se sestříhané a natupírované, s patkou nebo ofinkou a většinou dlouhými rovnými konci, ikdyž mě osobně se moc líbí tmavé a kudrnaté =)

No, snad to nezní jako totální blábol xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama